k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  ✧ZASNI SE✧

  ✧ Díky odběru emailů Snilky Ti žádná novinka neunikne - články, nadcházející akce, společná setkání, zajímavé články, tipy, afirmace, motivace a inspirace a mnohé další! ✧ Těším se na Tebe!

   Search

   snilka.cz

   TECHNIKY PRO LEPŠÍ SPÁNEK – BODYSCAN

   JAK SE VÁM USÍNÁ? 

   Nedávno jsem se vás ptala, jak se vám usíná – zda-li dobře, příjemně nebo naopak špatně, máte problém usnout. Prvně, děkuji všem, co se zapojili. Z našeho malého průzkumu vyšlo, že 61% z vás usíná bez problémů a 39% musí “počítat ovečky”, aby vůbec usnuli. 

   Seznámím vás s technikou, která fajn jednoduše pro všechny, kdo se chtějí před spaním uvolnit, i pro ty, kterým hlava pracuje na plné obrátky a ne a ne vypnout. 

   Jmenuje se BODYSCAN.

   Je to řízená relaxace, kdy vnímáte své tělo. Jednoduše procházíte jednotlivými částmi těla. Začíná se od hlavy a všech jejích částí, nos, oči, rty, bradu, dále přecházíte přes ramena, krk, hrudník, ruce, atd. doslova až k palcům na nohou.. Pomalu si celé své tělo zvědomujete, a uvolňujete. Můžete si ji vyzkoušet na vlastní kůži!

   → anebo LINK NA VIDEO S RELAXACÍ ← 

   Z vlastní zkušenosti bodyscan vřele doporučuji, odvede vás od vtíravých myšlenek, uvolní napětí v těle a ve svalech, prohřeje jednotlivé části. Relaxaci stačí jednou, dvakrát naposlouchat a sami ji pak zvládnete provést právě v posteli před spaním, kdy vás dokonale zrelaxuje a naladí na spánek.

   Leave
   a comment

   You don't have permission to register
   X